Sepetiniz boş.
1
2
3

Hakkımızda

  • Sipariş Vermeden Önce
  • Tüketici Yasası nedir?
  • 3D Secure nasıl kullanılır?
  • Garanti ve İade
  • Teslimat bilgileri
  • Üyelik hakkında
Hakkımızda

Somer Muzik Ses Işık Goruntu Sistemleri , Müzik Aletleri , İthalat , İhracat

* SOMER  MÜZİK   Kurulmuş olduğu 1995   yılından itibaren elektronik ve müzik aletleri
piyasalarında farklı olabilmenin aşamalarını yaşamaktadır. 

 Katılımcı bir yapıya sahip olması şirketimizin hızlı yükselişinin kaynağıdır.

* Konusunda deneyimli genç kadro

* Bilgi ve deneyimle ulaşılan güven

* Kaliteli ürünler

* Hızlı ve dinamik çalışma temposu 

* SOMER MÜZİK’ in farkını yansıtan özel çalışma prensipleridir. Dikkatle uygulanan bu prensipler , siz değerli müşterilerinin artan ilgisi ile ödüllen dirilmektedir. Avrupa ve Uzakdoğu'da bulunan çeşitli firmaların distribütörlüğünü yapan SOMER MÜZİK ithalatını gerçekleştirdiği çok sayıda ürünün Türkiye genelinde pazarlamasını yapmaktadır. Şirketimiz üretim ve gelişim teknolojisi ile dünya devleri arasında yer alan elektronik firmalarından ithal ettiği modern teknolojiye uygun ürünleri ve sürekli kapasite artırım çalışmaları sayesinde Türk elektronik pazarındaki güçlü yerini korumaya devam ederken , Türkiye'nin dünyadaki elektronik piyasasında hızla büyüyen bir pazar oluşturmasına katkıda bulunmaktadır.

 SOMER MÜZİK  geniş satış ve sonrası ağlarıyla müşterilerine layık ve güvenilir servis verebilmenin huzurunu duymaktadır...

 
Misyonumuz :


Elektronik Alanında Ulusal Ve küresel ihtiyaçları dengeli bir şekilde karşılamaya dayalı olarak ulaşacağımız belirgin FARKLILIKLARIMIZLA Türkiye·nin en önde gelen kurumlarından biri olmaktadır.

 
Vizyonumuz :


21. yüzyılda elektronik alanında kabul gören teni ticari değerler ve uluslar arası standartlar doğrultusunda en ileri teknik yöntemleri kullanarak, dünya standartlarında bir servis ve hizmet ağı yaratmak ve müşterilerimize gelişmiş ülkelerin standartlarında kaliteli ürünlerin satış ve satış sonrası hizmet ağıyla güvenilir servis sunan şirketimizin  SOMER MÜZİK·in öncelikli hedefi Türkiye çapında başarılı olmaktır.

0533 408 68 73